Welkom op de website van de huisartspraktijken

Willemse en
Van der Veen

Per 1 mei 2025 stopt Mireille Zanders met haar werk als huisarts. Ze gaat emigreren naar Noorwegen. Ze bedankt u hartelijk voor het vertrouwen dat u in haar heeft gesteld en de fijne contacten in de afgelopen jaren.

Mariette Willemse blijft de praktijk voortzetten en is op zoek naar geschikte opvolging. De eerste periode zullen er meerdere werkzame huisartsen invallen. We hopen dat u begrip zult hebben voor deze situatie en hopen binnen afzienbare tijd een vaste goede huisarts en prettige nieuwe collega te vinden!

 

Terug naar overzicht

Eigen risico verzekering

Graag nog extra aandacht voor het eigen risico verzekering: de huisartsenzorg (consulten op de praktijk, met de assistenten of praktijkondersteuners) hoeft u NIET de betalen.

Maar laboratorium testen, microbiologie testen (bijvoorbeeld urinekweek) en pathologische onderzoek (bijvoorbeeld het nakijken van een moedervlek die de huisarts heeft verwijderd) gaan WEL van uw eigen risico af. Sommige bepalingen zijn duurder dan andere bepalingen.

Wij proberen zo goed mogelijk mee te denken, maar hopen dat u begrijpt dat wij goede kwaliteit van zorg proberen te bieden waarbij we over de gehele linie proberen de gezondheidzorg zo goedkoop mogelijk te houden, maar per individue niet met een kostenplaatje in het hoofd willen werken. Let daarom zelf ook goed op!

Publicatiedatum: 29-06-2021