Welkom op de website van de huisartsenpraktijken

Willemse en
van der Veen

LET OP: De praktijk is momenteel moeilijker bereikbaar door bouwwerkzaamheden!

 

Onze praktijken moeten een overstap maken naar een nieuw patiëntendossier.

Dit heeft nogal wat consequenties voor ons maar ook voor u!

Van 11 mei t/m 15 mei is de overstap voor huisartsenpraktijk van der Veen

-In deze week hebben we alleen spreekuur voor dringende zaken

- Op dinsdag 12 mei is de praktijk van der Veen niet bereikbaar

-Uitsluitend voor spoed kunt u op 12 mei praktijk Willemse bellen op 0299-424480

Van 18 mei t/m 22 mei is de overstap voor huisartsenpraktijk Willemse

-In deze week hebben we alleen spreekuur voor dringende zaken

- Op dinsdag 19 mei is de praktijk Willemse niet bereikbaar

-Uitsluitend voor spoed kunt u op 19 mei praktijk van der Veen bellen op 0299-423824

 

-Ons patiëntenportaal “Uw Zorg Online” is gedurende 1 tot 2 weken niet online

- Wachttijden aan de telefoon zullen zeker oplopen omdat we moeten wennen aan een nieuw computerprogramma

- Wij vragen uw begrip!

Terug naar overzicht

Eigen risico verzekering

Graag nog extra aandacht voor het eigen risico verzekering: de huisartsenzorg (consulten op de praktijk, met de assistenten of praktijkondersteuners) hoeft u NIET de betalen.

Maar laboratorium testen, microbiologie testen (bijvoorbeeld urinekweek) en pathologische onderzoek (bijvoorbeeld het nakijken van een moedervlek die de huisarts heeft verwijderd) gaan WEL van uw eigen risico af. Sommige bepalingen zijn duurder dan andere bepalingen.

Wij proberen zo goed mogelijk mee te denken, maar hopen dat u begrijpt dat wij goede kwaliteit van zorg proberen te bieden waarbij we over de gehele linie proberen de gezondheidzorg zo goedkoop mogelijk te houden, maar per individue niet met een kostenplaatje in het hoofd willen werken. Let daarom zelf ook goed op!

Publicatiedatum: 29-06-2021