Welkom op de website van de huisartsenpraktijken

Willemse en
van der Veen

We zijn verheugd u te melden dat huisarts Mariska Vos zich per 1 september voor langere tijd heeft verbonden aan de praktijk van Mariette Willemse. Zij is 2.5 dag per week aanwezig. Daarnaast zal er af en toe een andere waarnemend huisarts invallen.

Terug naar overzicht

Let op bij budgetpolis!

De grote zorgverzekeraars doen weer hun best zoveel mogelijk klanten te werven. Er wordt al meer reclame gemaakt voor zogenaamde ‘budgetpolissen’ en ‘restitutiepolissen’. De lage maandlasten klinken aantrekkelijk, maar controleer van te voren goed of alle behandelingen in het ziekenhuis van uw voorkeur ook volledig vergoed worden! Anders kunt u voor nare verrassingen komen te staan. Realiseert u zich overigens ook dat de eerste 385 euro aan zorgkosten (geld niet voor bezoek aan/van de huisarts!) sowieso voor eigen rekening zijn. Hier vallen ook bloedonderzoek en röntgenfoto’s onder!

Het Dijklanderziekenhuis heeft geen contracten met ‘budgetpolissen’. Als u (niet-spoed) verwezen wordt, zult u dus buiten de regio naar een ziekenhuis moeten.

Publicatiedatum: 22-07-2024