Welkom op de website van de huisartspraktijken

Willemse en
Van der Veen

Per 1 mei 2025 stopt Mireille Zanders met haar werk als huisarts. Ze gaat emigreren naar Noorwegen. Ze bedankt u hartelijk voor het vertrouwen dat u in haar heeft gesteld en de fijne contacten in de afgelopen jaren.

Mariette Willemse blijft de praktijk voortzetten en is op zoek naar geschikte opvolging. De eerste periode zullen er meerdere werkzame huisartsen invallen. We hopen dat u begrip zult hebben voor deze situatie en hopen binnen afzienbare tijd een vaste goede huisarts en prettige nieuwe collega te vinden!

 

Terug naar overzicht

Let op bij budgetpolis!

De grote zorgverzekeraars doen weer hun best zoveel mogelijk klanten te werven. Er wordt al meer reclame gemaakt voor zogenaamde ‘budgetpolissen’ en ‘restitutiepolissen’. De lage maandlasten klinken aantrekkelijk, maar controleer van te voren goed of alle behandelingen in het ziekenhuis van uw voorkeur ook volledig vergoed worden! Anders kunt u voor nare verrassingen komen te staan. Realiseert u zich overigens ook dat de eerste 385 euro aan zorgkosten (geld niet voor bezoek aan/van de huisarts!) sowieso voor eigen rekening zijn. Hier vallen ook bloedonderzoek en röntgenfoto’s onder!

Het Dijklanderziekenhuis heeft geen contracten met ‘budgetpolissen’. Als u (niet-spoed) verwezen wordt, zult u dus buiten de regio naar een ziekenhuis moeten.

Publicatiedatum: 22-07-2024